Hakkımızda

L'aura By Naci Usta, yaratıcı, rahat, konforlu, çağdaş, samimi ambiyansı. Geleneksel ve modern Türk mutfağının seçilmiş lezzetlerinden oluşan yemek menüsü. Sommelier’ lerimizin hazırlamış olduğu dünya ülkelerinden seçilmiş gurme şarap menüsü. Bol kahkahanın yanında kadeh seslerinin hakim olduğu mekanımız Hilltown Mavişehirde misafirlerini bekliyor.

L’aura By Naci Usta restoranın mutfağı Naci Ustanın hünerli ellerinde. Menüsünde, dinlendirme tekniği ile hazırlanmış odun ızgarasında hazırlanmış etler, el yapımı tatlıların yanı sıra vejetaryenlerin rahatlıkla tercih edebileceği çeşitli yemekler bulunuyor.

L'aura By Naci Usta restoran, öğle ve akşam menüleri ile her yaştan yemek meraklılarının özel ilgi gösterdikleri bir mekan olduğu kadar, iş yemekleri, grup yemekleri, kutlamalar ve özel toplantı odası ile de tercih edilebilen bir restoran olarak hizmet vermektedir.

L'aura By Naci Usta’nın profesyonel ve samimi servis personeli ile eşsiz bir tecrübe yaşayacak olan misafirlerimiz. Odak noktası Türk şaraplarında olan yerli, yabancı zengin seçenekleri bulunan şarap, rakı ve kokteyl menüleri ve ayaküstü atıştırmalıklarla, iş çıkışı, öğle arası, yemek öncesi veya sonrası için rahatlatıcı, eğlenceli bir bar deneyimi sunuyor.

Yaratıcı, çağdaş, konforlu, samimi ve rahat bir mekan olarak yaratılan L’aura By Naci Usta restoranda unutulmayacak anılarınızı biriktireceksiniz.

İLETİŞİM